KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 7753080
nr 775 3080
Collage
Signerad, Marilyn Monroe, "Collage No 4", ramens innermått: 96x67
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 september 2012
kl 17:49:19
2/9 13:24:50